RŮŽE

  PROGRAM
  VSTUPENKY
INFORMACE
  ZAJÍMAVOSTI
  MUZIKANTI
MĚSTO, OKOLÍ
HISTORIE
 FACEBOOK
NAPIŠTE NÁM
KONTAKT
 
 

Jste tu správně: www.folkruze.cz

Pošlete sem i své přátele.

 

Foto na tomto webu:
Miloš Truhlář
Jiří Esser
Vašek Müller
Tonda Volf
a archiv.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOLKOVÁ RŮŽE - INFORMACE

Pořádá agentura Jen tak tak (Pavel Jarčevský) ve spolupráci s Městem Jindřichův Hradec, Státním hradem a zámkem Jindřichův Hradec, Muzeem fotografie a Gymnáziem Jindřichův Hradec. FOLK & COUNTRY je patronem festivalu. v Dramaturgie a propagace Michal Jupp Konečný.

Pokud nevíte, kde se Folková růže nachází a bloudili byste, tady máte zásadní informaci: GPS:49°8'29.987"N,15°0'0.987"E. A pokud nejste odžípísovaní, vězte, že od nádraží půjdete pořád rovně až k morovému sloupu a tam se dáte šikmo doprava.  

JINDŘICHŮV HRADEC - CENTRUM

1 – Zámecký rondel (výstava) { 2 – III. nádvoří { 3 – II. nádvoří  { 4 – Muzeum fotografie – Jezuitská kolej { 5 – Gymnázium (tábořiště) { 6 – Kaple sv. Máří Magdaleny v (M’PLAN)

 

Potřebujete-li se z naléhavých důvodů vzdálit z koncertu, nezapomeňte si vzít s sebou vstupenku. Jedině k ní dostanete vrácenku. Vrácenka bez vstupenky je neplatná, utržená vstupenka bez vrácenky taktéž.

V březnu byl v síti Ticketstream.cz zahájen prodej vstupenek na Folkovou růži, tedy permanentek a vstupenek na jednotlivé dny. Lístky si můžete objednat i přes internet. Tadytudy: http://www.ticketstream.cz/booker/folkovaruze/ Dětské a invalidní vstupenky ale koupíte až na místě.

Vstupenku ochraňujte jako oko v hlavě. Za ztracenou vstupenku pořadatel náhradu neposkytuje. Pokud ji přesto hodláte ztratit, předem si ji podepište a potom se piďte ve Ztrátách a nálezech.

Pro vozíčkáře je vyhrazen prostor na všech scénách, cesty jsou prakticky bezbariérové, v případě problémů se stoupáním na zámecké nádvoří se obraťte o pomoc na pořadatele.

Pro případy nepříznivého počasí je připraven sál Střelnice u městského parku. Ten bude sloužit jako náhrada za pořady na druhém a třetím nádvoří zámku.  Že je počasí nepříznivé, se dozvíte z informačních tabulí u vchodu do zámku. Jinak to poznáte také podle toho, že hustě a hlavně vytrvale prší.

Tábořiště najdete na zahradě Gymnázia. Táboří se tu zdarma - ovšem jen účastníci festivalu, kteří se prokáží vstupenkou. Je tu i hygienické zázemí. Jaksi automaticky se předpokládá, že se tu budete chovat náležitě a učiníte po sobě pořádek. Provoz tábořiště končí v neděli 16.7. ve 12:00. (podrobnosti níže)

Ztráty a nálezy včetně dětí můžete odevzdávat i vyzvedávat ve štábu festivalu (je vedle scény na nádvoří zámku v prvním patře). Na dětskou vstupenku napište pro jistotu jeho i své jméno a telefon. Ale číslo pevné linky je zbytečné někam psát.

Když už jsme u telefonů, vypněte se, prosím, mobily už při vstupu do zámku. Některé typy vyzvánění prý mohou mít neblahé důsledky pro statiku zámeckých staveb.

Děti a trpaslíci do 140 cm výšky budou mít vstupenku na celý festival za 1 Kč. Sněhurka však platí cenu plnou.  

 

Psi, kočky a další čtvernožci nemají na festival přístup. Týká se to samozřejmě i želv. A v celém zámku je také přísný zákaz kouření.

Kouřit musíte jinde než v areálu zámku nebo Muzea fotografie. Nekuřáci nemusí kouřit ani jinde.  

A ještě kolektiv Růžobaru, pečující o muzikanty a pořadatele v jejich ubytovacím areálu gymnázia:
v sousedství tábořiště náš improvizovaný krmeleček, plánujeme i letos nabídnout Vám možnost drobného občerstvení dobrým jídlem a osvěžení lihuprostými nápoji. Konzumovat libovou krmi za tučné ceny by bylo možné k snídani, obědu, večeři, pozdní večeři, a jak jsme zvyklí, „něco malého mezi tím“ na sladko i na slano. Nebude to asi žádný Jamie Oliver, ale rádi bychom se věnovali zdravé a dieteticky hodnotné tradiční české kuchyni (guláš, bramboráky, česnečka, topny s vejci, párečky, apod.).
Snad nám bude přát počasí a všechno se povede k všeobecné spokojenosti. Těšíme se na shledání s Vámi tradičními i s těmi nově příchozími.

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI, SPONZOŘI A PŘÁTELÉ
Festival probíhá za podpory města Jindřichův Hradec a Jihočeského kraje